Hotele i pensjonaty w Szklarskiej Porębie - zarezerwuj już teraz!

(3)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Fotografia przedstawia łoże w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY
Pokój KRÓLOWA KARKONOSZY z ogólnodostępnym dla gości bilardem znajduje się w Szklarskiej Porębie - adres to ul. Juliusza Słowackiego 11a.
Na dzień dobry - recepcja, jaka znajduje się w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY. Szklarska Poręba, ul. Juliusza Słowackiego 11a. Sudety
Na fotografii widzimy pokój w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY (ul. Juliusza Słowackiego 11a, 58-580 Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie)
W pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY dzieci mogą wyszaleć się na placu zabaw, znajdującym się na terenie obiektu w Szklarskiej Porębie.
Gdyby kogoś goszczącego w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY dopadł mały głód, niech zajrzy do restauracji w obiekcie przed spacerem po Szklarska Porębau albo wycieczką w górach.
KRÓLOWA KARKONOSZY w Szklarskiej Porębie to obiekt (z kategorii pokoju),w którym goście mają do dyspozycji jadalnię.
KRÓLOWA KARKONOSZY w Szklarskiej Porębie - fotografia prezentująca stworzony dla maluchów pokój zabaw na terenie pokoju.
W jadalni pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY posiłki w górach smakują wyjątkowo.
Łoże w pokoju - pokój KRÓLOWA KARKONOSZY

KRÓLOWA KARKONOSZY

Szklarska Poręba, Pokoje

Komfortowe pokoje, domowa kuchnia, atrakcyjne położenie, NAJNIŻSZE CENY W KARKONOSZACH - zapraszamy.

od 65 złza nocZapytaj o nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy Sudety

Szklarska Poręba, Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

Ośrodek wypoczynkowy Sudety zaprasza na aktywny wypoczynek do Szklarskiej Poręby

Po aktywnym wypoczynku w Szklarskiej Porębie można zrelaksować się w przedstawionym na zdjęciu pokoju w willi Willa Wiosenna
Willa Willa Wiosenna - łoże w pokoju

Willa Wiosenna

Szklarska Poręba, Willa

Apartamenty i pokoje w Szklarskiej Porębie z widokiem na góry

od 75 złza nocSprawdź dostępność

Jakie są hotele i pensjonaty w Szklarskiej Porębie?

Kto poszukuje takiego miejsca na wypoczynek, w którym właściwie wszystko będzie miał podane do ręki, usytuowanego w malowniczej okolicy, niech dogłębnie przejrzy oferty hoteli w górach w Szklarskiej Porębie. To w końcu ten typ obiektów noclegów powszechnie najmocniej kojarzy się z różnego rodzaju wygodami. Całkiem słusznie zresztą, o czym pewnie mogłaby zaświadczyć zdecydowana większość hotelowych gości. Porównywalnie długą listą atutów może się też pochwalić wspomniana miejscowość.
Hotele w Szklarskiej Porębie charakteryzują się odmiennymi standardami, co daje się poznać choćby po różnej liczbie gwiazdek. Wiadomo, że nie wszędzie można liczyć na porównywalne luksusy. Z szeroko pojmowaną jakością pobytu nierozerwalnie związana jest kolejna zmienna, po której w miarę dokładnie wiadomo, z jakiej klasy miejscem ma się do czynienia - z ceną. Koszty pobytu z reguły wahają się od 50-60, aż do 700 złotych od osoby za dobę hotelową. Nie są to rzecz jasna wartości nieprzekraczalne.

Rozrywka czekająca na gości hoteli i pensjonatów

Gdyby ktoś koniecznie chciał wyłonić najlepszy obiekt w tej kategorii, rywalizacja o hipotetyczny tytuł “Szklarska Poręba Hotel Roku” (lub inny równie pompatyczny) byłaby bardzo zacięta i wyjątkowo trudna do rozstrzygnięcia. Wypadałoby by sumiennie i rzetelnie porównać dziesiątki, jak nie setki i tysiące pokoi, apartamentów, basenów, restauracji, kawiarenek, barów, ogrodów, siłowni, stref SPA, salek konferencyjnych, parkingów, sprzętów RTV i AGD, połączeń internetowych, zakresów usług personelu, animacji czasu wolnego…
Nie trzeba być upartym niczym osioł, by nie chcieć w ogóle opuszczać swojego hotelu w Szklarskiej Porębie. W końcu w zasięgu ręki - i często bez żadnej dodatkowej opłaty - tyle ciekawych możliwości czeka na wykorzystanie. I jeszcze te szalenie komfortowe pokoje, ze stylowymi i wygodnymi meblami, balkonami skierowanymi wprost na przepiękne Karkonosze. Swoje w tej materii robi także bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, które może pozostawać na wyłączność gościa konkretnego lokalu: jacuzzi, telewizor, mini-barek etc.

Aktywny wypoczynek

Na szczęście hotele w Szklarskiej Porębie posiadają też takie opcje, które zachęcają do ruszenia szacownych czterech liter z zamkniętych pomieszczeń wprost na świeże powietrze. Mowa tu nie tylko o otwartych kortach tenisowych, boiskach do siatkówki, koszykówki piłki nożnej i innych konkurencji.
W wielu miejscach funkcjonują przechowalnie i wypożyczalnie sprzętu sportowego, np. rowerów i akcesoriów narciarskich. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że część hoteli w Szklarskiej Porębie leży o rzut śnieżką od stoków i wyciągów. Przy czym aktywne spędzanie czasu nie jest jedynym powodem, by wyjść na zewnątrz. Choćby ze względu na działające w mieście fascynujące muzea oraz inne placówki kulturalne i rozrywkowe.

Hotele w Szklarskiej Porębie często oferują widok na góry

Hotele w Szklarskiej Porębie - jak widać na powyższych obrazkach - są całkiem zróżnicowane. Szeroki wachlarz standardów i cen powinien sprawić, że właściwie każdy będzie mógł sobie pozwolić na wyjazd do takiego miejsca. Rzecz oczywista dostosowany wpierw do zakresu możliwości finansowych, a następnie do osobistych wymagań.


Ile kosztuje pokój w hotelu w Szklarskiej Porębie?

Hotele w Szklarskiej Porębie zazwyczaj kosztują od 70 zł od osoby za noc. Te czterogwiazdkowe to koszt zazwyczaj od 300 zł za pokój. W najdroższych hotelach podczas sezonu zapłacisz nawet 800 zł za pokój.

Czy w Szklarskiej Porębie znajdę tanie pensjonaty?

Pensjonaty w Szklarskiej Porębie są zdecydowanie tańsze od hoteli. Ceny za nocleg na osobę zaczynają się już od 60 zł. 

Czy hotele i pensjonaty w Szklarskiej Porębie akceptują zwierzęta?

To już zależy bezpośrednio od obiektu. Niektóre akceptują, ale mogą doliczać dodatkowe opłaty - np. 10-30 zł. Inne całkowicie zabraniają. Skorzystaj z filtrów naszej wyszukiwarki jeśli podróżujesz z psem.

Czy hotele w Szklarskiej Porębie oferują wyżywienie?

Tak, zdecydowana większość hoteli i pensjonatów posiada własne restauracje oferując gościom posiłki na miejscu. Ostatnimi czasy popularna stała się też opcja cateringu - posiłki dostarczane przez firmę zewnętrzną pod drzwi pokoju.