Wielkanoc Szklarska Poręba

(3)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci

W roku 2025 gospodarze z Szklarskiej Poręby i okolic przygotowali wyjątkową ofertę na Wielkanoc w górach. W te Święta odpocznij i zarezerwuj nocleg na Święta Wielkiej Nocy w Szklarskiej Porębie!

Fotografia przedstawia łoże w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY
Pokój KRÓLOWA KARKONOSZY z ogólnodostępnym dla gości bilardem znajduje się w Szklarskiej Porębie - adres to ul. Juliusza Słowackiego 11a.
Na dzień dobry - recepcja, jaka znajduje się w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY. Szklarska Poręba, ul. Juliusza Słowackiego 11a. Sudety
Na fotografii widzimy pokój w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY (ul. Juliusza Słowackiego 11a, 58-580 Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie)
W pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY dzieci mogą wyszaleć się na placu zabaw, znajdującym się na terenie obiektu w Szklarskiej Porębie.
Gdyby kogoś goszczącego w pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY dopadł mały głód, niech zajrzy do restauracji w obiekcie przed spacerem po Szklarska Porębau albo wycieczką w górach.
KRÓLOWA KARKONOSZY w Szklarskiej Porębie to obiekt (z kategorii pokoju),w którym goście mają do dyspozycji jadalnię.
KRÓLOWA KARKONOSZY w Szklarskiej Porębie - fotografia prezentująca stworzony dla maluchów pokój zabaw na terenie pokoju.
W jadalni pokoju KRÓLOWA KARKONOSZY posiłki w górach smakują wyjątkowo.
Łoże w pokoju - pokój KRÓLOWA KARKONOSZY

KRÓLOWA KARKONOSZY

Szklarska Poręba, Pokoje

Zapraszamy do Szklarskiej Poręby!

od 65 złza nocZapytaj o nocleg

Villa Bożena

Szklarska Poręba, Pokoje

Wielkanoc w górach!

Ośrodek Wypoczynkowy Sudety

Szklarska Poręba, Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

Wielkanoc w górach!

Poniżej znajdą Państwo listę obiektów z Szklarskiej Poręby, posiadających ofertę na Wielkanoc 2025 specjalnie przygotowaną dla osób, które pragną uciec od codziennego zgiełku i spędzić ten wyjątkowy, świąteczny czas w Szklarskiej Porębie. W ofercie noclegu w górach znajdą Państwo między innymi: poszukiwanie zajączka dla najmłodszych, kolorowanie jajek czy możliwość własnoręcznego skomponowania święconki. Więcej ofert: Wielkanoc w Szklarskiej Porębie.

Zachęcamy też do poznania całej oferty noclegowej na noclegi.net.pl.