REZERWUJZADZWOŃ
Trevilles Sun Holiday - Ferie zimowe
Opis

Kiedy Karkonosze przykrywa biały puch śniegu i mróz maluje srebrne wzory na oknach, Trevilles Apartamenty stają się ciepłym i przytulnym azylem na ferie zimowe. Odkryj zimowe czary tego górskiego regionu, korzystając z komfortu naszych apartamentów.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem białego szaleństwa na stokach, czy wolisz spokojne spacery po zaśnieżonych ścieżkach, nasze apartamenty w miejscowościach takich jak Szklarska Poręba są idealnym miejscem na zimowy wypoczynek.

Po dniu pełnym atrakcji, wróć do swojego apartamentu, aby zrelaksować się i naładować baterie na kolejne zimowe przygody.

Trevilles Apartamenty to gwarancja niezapomnianych ferii w sercu Karkonoszy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami lub dokonaj rezerwacji online i doświadcz zimowego czaru gór z Trevilles!

Opis Pokoi

Nasze apartamenty zlokalizowane są w różnych częściach Szklarskiej Poręby. Dokładne adresy, zdjęcia poszczególnych apartamentów i wyposażenia można zobaczyć na naszej stronie www.

Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Lodówka
  • Aneks kuchenny
  • Część pokoi z balkonami
Wyposażenie obiektu
  • Parking
  • Spa
  • Masaż
Cennik

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami, aby ustalić cenę w zależności od wybranego apartamentu lub dokonanie rezerwacji online. 

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Trevilles Sun Holiday.

Pozostałe propozycje na ferie 2025

Sprawdź też inne noclegi w mieście Szklarska Poręba. Gospodarze apartamentów przygotowali liczne udogodnienia dla odwiedzających województwo dolnośląskie.

Najlepsza rozrywka zimowa w pobliżu ulicy Ludwika Waryńskiego 3c, gdzie znajduje się Trevilles Sun Holiday

W Szklarskiej Porębie znajdziesz cały szereg atrakcji. Prezentujemy niektóre z nich, dzięki czemu ferie 2025 będą niezapomniane.

Przyjedź na ferie w 2025 roku do Trevilles Sun Holiday

Zapraszamy na zimowe szaleństwo do apartamentu Trevilles Sun Holiday. Budynek znajduje się przy ulicy Ludwika Waryńskiego 3c i na 2025 rok przygotował specjalną propozycję na wypoczynek w Szklarskiej Porębie! Zimowe atrakcje dla dzieci w górach przygotowane specjalnie przez Trevilles Sun Holiday by pobyt w regionie Sudety był niezapomniany. Zapraszamy na ferie zimowe 2025 do apartamentu Trevilles Sun Holiday!

Wyślij zapytanie

Trevilles Sun Holiday