Zyskaj więcej bezpośrednich rezerwacji dzięki stronie www!

Spraw, aby strona Twojego obiektu stała się efektywnym narzędziem sprzedaży. Nasz silnik rezerwacji booking engine zwiększy ilość rezerwacji, bez podejmowania przez Ciebie jakichkolwiek działań. Rezerwacje automatycznie znajdą się w kalendarzu NFHotel, a do Ciebie i gościa zostanie wysłane elektroniczne potwierdzenie ze wszystkimi danymi.

Zachęć gości do rezerwacji pobytu!

Strona www, która jest wizytówką obiektu sprawi, że goście będą chcieli odwiedzić Twój obiekt. Silnik rezerwacji booking engine (https://nfhotel.pl/booking-engine) da im tę możliwość bez konieczności szukania danych kontaktowych, wykonywania telefonów, czy pisania wiadomości. Będą mogli zobaczyć dostępne standardy w danym terminie, a jeśli nie będzie wolnych miejsc, system podpowie im inne wolne terminy. Cena za pobyt zostanie automatycznie wyświetlona, tak samo jak ewentualne dodatkowe usługi, jakie mogą dokupić. Dzięki integracji z płatnościami online, goście będą również mogli od razu opłacić swój pobyt, albo zadatek bez potrzeby logowania się do swojego banku. Na koniec dostaną potwierdzenie e-mail/sms ze wszystkimi informacjami odnośnie swojego pobytu.

Zyskaj wirtualnego recepcjonistę 24/7!

Nie musisz się martwić, że goście nie dodzwonią się do obiektu, albo zniechęcą koniecznością podejmowania kontaktu. Masz pewność, że o każdej porze dnia i nocy Twój obiekt jest dostępny, nawet jeśli Twój pracownik zajęty jest obsługą gościa, czy recepcja już nie pracuje.

Masz też gwarancję, że dane rezerwacji są poprawnie wprowadzone, a płatność zaksięgowana w systemie. Nie przeoczysz żadnego pobytu, bo o każdej nowej rezerwacji dostaniesz elektroniczne powiadomienie.

Dodatkowo cennik NFHotel daje Ci nieograniczone możliwości tworzenia różnych planów cenowych, sezonów, pakietów, restrykcji, czy rabatów. Oferty, jakie goście zobaczą na stronie www zależą tylko od Ciebie!

Wejdź z nami na wyższy poziom hotelarstwa i zyskaj:

  • więcej rezerwacji;
  • więcej czasu dla siebie;
  • więcej zadowolonych gości
Dodano: 2022-05-24 11:54:00