Szrenicowy Dwór

Jeśli szukacie miejsca noclegowego w Szklarskiej Porębie, mogę z własnego doświadczenia polecić całkiem dobry hotel o wdzięcznej nazwie Szrenicowy Dwór. Stylowe pokoje, jacuzzi, ładne widoki z okna to główne zalety tego miejsca.

Obiekt składa się właściwie z dwóch osobnych budynków połączonych przeszklonym korytarzem. W pierwszym znajduje się restauracja i pokoje, w drugim mieści się m.in. jacuzzi oraz gabinety, w których wykonywane są masaże. Szrenicowy Dwór to trzygwiazdkowy butikowy hotel, położony w samym sercu miasta, ale mimo to gwarantujący ciszę i spokój. Jego sylwetkę łatwo dostrzec, bo położony jest na tzw. Wzgórzu Paderewskiego.

Trzy gwiazdki do czegoś zobowiązują, dlatego pokoje wyposażone są w eleganckie drewniane meble. W cenie jest stosunkowo niezłe śniadanie, które można zjeść w równie stylowej hotelowej restauracji. Oczywiście nie zapomniano też o udogodnieniach dla niepełnosprawnych czy kąciku zabaw.

Pobyt umila też zielone otoczenie hotelu, a także miejsce do grillowania. Niewątpliwym plusem jest ponadto bezpłatny parking dla gości. Z większości pokoi rozciąga się również przyjemna panorama Szklarskiej Poręby. No i jest gdzie się zrelaksować.

Kilka rzeczy należałoby jednak poprawić - na przykład zdecydowanie za mało owoców, czy brak jakichkolwiek łakoci na śniadaniu oraz dość trudny dojazd do obiektu. Niemniej hotel śmiało można polecić narciarzom i pozostałym gościom, zwłaszcza na krótkoterminowe pobyty. Miła i profesjonalna obsłudze sprawia, że można się tu poczuć niemal jak w domu.

Dodano: 2014-01-04 17:27:50

Komentarze (0)
Dodaj komentarz