Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Szklarskiej Poręby do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Szklarskiej Poręby, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Szklarskiej Porębie bez wątpienia potrzebujesz praktycznego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:02:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:54

NFhotel bardzo nam odpowiada. Korzystamy z niego już jakiś czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na razie jeden z najwygodniejszych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma sporo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także zdecydowaliśmy się korzystać. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort
25.11.2015 13:55

Mamy okazję korzystać z niego już od pewnego czasu i w naszym pensjonacie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu praktyczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo ułatwia i przyspiesza nam dokonywanie rezerwacji.

Dodaj komentarz