Park Rozrywki w Szklarskiej Porębie

Coś dla dzieci i dorosłych, lubiących czynny wypoczynek i dobrą zabawęsmiley

Przy okazji zwiedzania Szklarskiej Poręby, warto wybrać się do Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada. Park ten położony jest w centralnej części miasta (ul. Pstrowskiego) - przy głównej drodze. Nieopodal Esplanady znajduje się Skwer Radiowej Trójki oraz Aleja Trójkowych Gwiazd. Aktywnie czas spędzą tutaj dzieci, ale Park dostarczy też mnóstwo rozrywki i emocji dorosłym. Tutaj świetnie bawić można się przez cały rok. Z jakich atrakcji warto skorzystać w zimie?

Na miłośników łyżwiarstwa czeka czynne lodowisko. Znajduje się ono w centrum parku rozrywki, pod muszlą koncertową. Z lodowiska, (nazywanego tez "trójkową ślizgawką") skorzystać można codziennie od 11.00 do 20.00. Nie trzeba martwić się o łyżwy- hokejówki oraz łyżwy figurowe można wypożyczyć. Na najmłodszych czekają łyżwy podwójne oraz kaski ochraniające głowę. Jednodniowe bilety wstępu na lodowisko, dostępne są w cenach: 15 zł dla dorosłych oraz 10 zł- dla dzieci i młodzieży do lat 17. Przewidziana jest promocja:) Park Rozrywki warto odwiedzić po zmierzchu i podziwiać zainstalowaną iluminację.

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada zapewnia też wiele innych atrakcji. Na miłośników adrenaliny czeka Wieża Emocji. Spadek z dwunastu metrów wysokości gwarantuje nie tylko odczucie nieważkości, ale- niezapomniany widok na panoramę Karkonoszy. Inną atrakcją okazać się może tor Alpine Caster- czyli grawitacyjna kolejka górska. Amatorzy ścigania się elektrycznymi samochodami mogą zaś skorzystać z toru Mini Cars. Czynne są również Laser Pontony oraz Symulator Rodeo.

Warto spędzić tu popołudnie ze swoimi pociechami- zapraszamy!

Dodano: 2014-01-03
Komentarze (0)
Dodaj komentarz