O konferencjach w kontekście Szklarskiej Poręby

Biznesowi klienci obiektów noclegowych w popularnych kurortach turystycznych - właśnie takich jak Szklarska Poręba - podejmując decyzję o lokalizacji kolejnych konferencji zwracają baczną uwagę na szereg rozmaitych aspektów. I ceny niekoniecznie są najważniejszym z nich. Zdecydowanie istotniejsze są takie rzeczy jak pojemność i wyposażenie sal konferencyjnych, dojazd, komfortowe warunki noclegowe czy ewentualne atrakcje w czasie wolnym.

W ciemno można zakładać, że w Szklarskiej Porębie nie zabraknie żadnej z powyższych rzeczy. Obiektów noclegowych jest tu od groma, a przyciągnięcie do siebie uczestników wszelkiego rodzaju szkoleń, sympozjów, warsztatów, prezentacji i innych inicjatyw to dla takich ośrodków wypoczynkowych dobry sposób na zdobycie dużych grup klientów. A co trzeba im zapewnić? Z pewnością nie obejdzie się bez przestronnych sal konferencyjnych z szybko zasłanianymi / przyciemnianymi szybami - bo dziś praktycznie wszystko pokazuje się na multimedialnych rzutnikach - przydatne są również nagłośnienie z mikrofonami, stanowiska do prac panelowych czy materiały do robienia notatek.

Przyda się też zapewnić gościom jakieś atrakcje, odprężenie się po pracy jest równie ważne co merytoryczne zadania. I tutaj Szklarska Poręba będzie miała sporo do zaoferowania, od aktywnego spędzania czasu w Karkonoszach w ramach team buildingu po czysto relaksacyjne wieczorki taneczne w nocnych lokalach. A gdyby ktoś chciał wiedzieć, jak pod kątem konferencyjnym wypada mineralogiczna stolica Polski w porównaniu z krajową czołówką, niech porówna oferty ze Szklarskiej Poręby z tymi dostępnymi na https://konferencje.net.pl/krakow.

Dodano: 2017-09-22 12:15:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz