Karkonosze są kreatywne!

Kreatywność jest, była i będzie w cenie. Prawie w każdym aspekcie naszego życia. Z podobnych założeń wyszedł chyba pensjonat Karkonoski SPA*** z Karpacza, wymyślając dla siebie reklamę, która jest przyjemnym zaskoczeniem. Sami sprawdźcie!

Schematem w takich reklamach często jest pokazywanie swoich pokoi, łazienek i tym podobnych. Logiczne - pokazujemy to co ludzi interesuje. I tak większość pensjonatów ma takie oto oferty, które sprawują się całkiem dobrze. I wszystko się kręci swoim tempem.

A tutaj mamy przyjemny wyjątek - odrzucając schemat, dostajemy film który mógłbym z czystym sumieniem zatytułować “1 dzień z urlopu szczęśliwej rodziny”. Bo dlaczego nie?

Mamy tutaj dużo zabawy, śmiechu, i ogólnej “sielanki”. Nie widać tutaj aby była to typowa reklama, co jest właśnie wielkim plusem tego klipu. Niektórzy nazwą to kryptoreklamą - niby nie reklamuje tylko pokazuje zabawę, a tak naprawdę właśnie przez to się reklamuje. Bo geniusz tkwi w prostocie.

Dodając do tego bogatą ofertę samego pensjonatu, mamy ciekawe połączenie, i przyznam bez bicia - oglądanie tego filmu a potem oferty sprawiło mi nie lada satysfakcję i zachęciło do zwiedzenia tego pensjonatu. A skoro skusiło to nawet takiego domatora jak ja - zobaczcie to sami, a być może znajdziecie miejsce na następne wakacje! :)


Dodano: 2014-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz