Hotel w Świeradowie-Zdroju

Świeradów-Zdrój położony na południu Polski jest jedną z najpiękniejszych miejscowości na Dolnym Śląsku. Wypoczynkowy i przyjazny charakter kuracyjnej miejscowości ściąga do siebie nie tylko hobbystów górskich wycieczek, ale również (a może przede wszystkim) ludzi pragnących oderwać się od biegu powszedniego życia.
Wytrawni kuracjusze wiedzą, jak wielkie znaczenie dla wypoczynku ma zarezerwowanie dobrego noclegu. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zadowolić jakością swoich usług. Z tej przyczyny warto poświęcić więcej czasu i wybrać ofertę dostosowaną do swoich oczekiwań.
Jedną z najciekawszych propozycyj w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Ten XIX-wieczny budynek znajdujący się blisko ścisłego centrum był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Dzisiaj razem z innym obiektem tworzy wspaniały kompleks noclegowy wyposażony w szczególności w fantastyczne SPA i ekskluzywną restaurację. Wszystko to ma za zadanie troszczyć się o wypoczynek ciała, a także umysłu. Cottonina oddaje do dyspozycji wczasowiczów 18 elegancko urządzonych pokoi w zmodernizowanej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje najwyższej klasy, jak również prawie 40 pokoi znajdujących się w nowo postawionym hotelu Mineral SPA .
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój usytuowany w sąsiedztwie najciekawszych obiektów miasta. W pobliżu znajduje się Pomnik Żaby w Parku Zdrojowym i Izerski Punkt antygrawitacyjny.
Zabierając się za przeglądanie pakietów, jakie świadczą hotele Świeradów Zdrój warto zacząć od zapoznania się z pakietami urlopowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz