Doskonale dobrane buty narciarskie - wyprzedaż w połączeniu z bootfittingiem zachęca do zakupu

Gdzie spędzić zaległe ferie?

Odpowiedź jest prosta! Najlepiej skorzystać zarówno z uroków Szklarskiej Poręby. Dla osób, które lubią piesze wędrówki polecamy m.in. spacer przez Szklarska Poręba na Pogodę i Niepogodę oraz trasę na Złoty Widok w Szklarskiej Porębie oraz Chybotek, Śnieżne Kotły – Szklarska Poręba (według wielu opinii będzie to najpiękniejsza wycieczka prowadząca ze Szklarskiej Poręby w Karkonosze) oraz wiele wiele innych.

Jeśli ktoś chce jednak pojeździć na nartach to na pewno ucieszy go informację, że są otwarte stoki narciarskie, takie jak: Puchatek, Śnieżynka, Lolobrygida oraz Hala szrenicka. Narciarze proszeni są jednak o zachowanie reżimu sanitarnego - maseczki, zachowanie dystansu.

 

Jak się przygotować do sezonu narciarskiego w tym sezonie? Czy jest bootfitting i w czym może nam pomóc? 

 

Bootfitting to stosunkowo nowa dziedzina rynku obuwia narciarskiego, która zajmuje się profesjonalnym dopasowaniem obuwia narciarskiego. Chodzi tu nie tylko o to, by szerokość i długość skorupy były dopasowane do naszej stopy, ale całość spełniała nasze oczekiwania pod względem komfortu. Każdy z nas ma inną stopę, dlatego indywidualne dopasowanie obuwia gra ogromną rolę w wygodzie użytkowania zakupionego modelu. Warto korzystać z takich urządzeń jak Feetbox 3D, które pozwolą nam zredukować ilość przymierzanych modeli i ułatwią proces zakupu. Dzięki nim dowiemy się jakie buty narciarskie – wyprzedaż jak i standardowa oferta – najlepiej dopasują się do naszej stopy. W następnej kolejności warto postawić na indywidualnie dopasowaną wkładkę do obuwia. Takie termoformowalne wkładki dopasowujemy do siebie przy pomocy ciepła i własnego ciała, dzięki czemu są one doskonale do nas dopasowane. Wielu producentów obuwia narciarskiego dodatkowo tworzy modele z termoformowalną skorupą. Ta pozwala zredukować ucisk w bardziej problematycznych punktach naszych stóp. Najczęściej wystarczą właśnie te dwie rzeczy, by nasze nowe buty narciarskie były wygodne i pozwalały nam się cieszyć sportem. Niektórzy z nas mają jednak nieco bardziej problematyczne stopy, zwłaszcza w przypadku potrzeby większej wydajności i wyboru węższej skorupy. U takich osób swoje zastosowanie znajduje możliwość odbarczania i szlifowania skorupy. Profesjonalny bootfitter będzie potrafił zrobić to tak, by nie narazić skorupy na uszkodzenie, a jednocześnie zapewnić maksymalny możliwy komfort użytkownikowi.


Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl


Buty narciarskie – wyprzedaż w SnowShop

Sklepy narciarsko-snowboardowe SnowShop są miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić w poszukiwaniu idealnie dobranych butów narciarskich. W placówce przy ulicy Wrocławskiej 25 możemy dobrać obuwie przy pomocy maszyny Feetbox 3D, a także skorzystać z profesjonalnego dopasowania obuwia przez zdolną bootfitterkę, Patrycję.

Dodatkowo, w SnowShop.pl spotkamy przecenę obuwia narciarskiego, która na tle konkurencji jest niezwykle atrakcyjna. Oferta tego sklepu zawiera produkty najlepszych producentów sprzętu narciarskiego, dzięki czemu każdy odwiedzający ma pewność, że nabędzie w tym miejscu wysokiej jakości produkt, który spełni jego oczekiwania.

Buty narciarskie wyprzedaż Warszawa znajdziemy w dwóch lokalizacjach – przy wspomnianej wcześniej Wrocławskiej 25 w dzielnicy Bemowo, a także na Pradze, przy ulicy Ostrobramskiej 38b. Buty narciarskie wyprzedaż Gdańsk możemy kupić w bardzo dogodnej lokalizacji – przy alei Grunwaldzkiej 211, w SnowShopie mieszczącym się w galerii City Meble. W każdym z tych sklepów możemy liczyć na profesjonalną poradę i pomoc w doborze idealnie dopasowanego do naszych potrzeb modelu. Znajdziemy tam produkty narciarskie i snowboardowe najwyższej klasy, jednak w bardzo atrakcyjnych cenach – zwłaszcza teraz, w okresie wyprzedaży.

 

Decydując się na zakup obuwia narciarskiego pod koniec sezonu mamy pewność, że nabędziemy nowy model w atrakcyjnej cenie, nie tracąc nic na jego wartości. Poszukując najlepszych modeli warto udać się do SnowShop – półki z kategorii buty narciarskie wyprzedaż są pełne wysokiej jakości produktów, które czekają na nowych właścicieli. 

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych: 

Sklepy stacjonarne:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Galeria
Dodano: 2021-02-19 11:27:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz