2 dni do Zawodów Pucharu Świata FIS 2014!

Tylko dwa dni pozostały do rozpoczęcia Zawodów Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, które zostaną rozegrane na Polanie Jakuszyckiej. Konkurancja odbędzie się w dniach 18 oraz 19 stycznia.

Przypominamy, że wejściówki można nabyć przez internet- na stronie organizatora. Mieszkańców Szklarskiej Poręby oraz przybyłych gości, chcących zakupić bilety, zapraszamy do Biura Turystyki ALMAR, które swoją siedzibę ma przy ulicy Jedności Narodowej 6.

Ważna informacja: na każdy dzień zawodów należy posiadać osobną, pojedynczą wejściówkę. Nie jest prowadzona sprzedaż biletów, obowiązujących przez dwa dni konkurencji.

Miejsca oferowane są w trzech sektorach- A, B, lub E. 130 zł zapłacimy za bilet obowiązujący na Sektor A, który znajduje się tuż przy linii mety. Miejsce w Sektorze B to koszt 70 zł. W tym Sektorze miejsca wykupić mogą także osoby niepełnosprawne- bilety w cenie 35 zł (opiekun 70zł). Cena wejściówki dotyczącej Sektoru E, wynosi 50 zł.

Prognozy pogody są optymistyczne. Zawody odbędą się zgodnie z planem- na Polanie Jakuszyckiej wciąż prószy śnieg, a do piątku może spaść nawet do 30 cm białego puchu. Ponadto, organizatorzy zadbali, aby śnieg został dotransportowany w miejsce zawodów.

Do przybycia na zawody zachęcamy wszystkich, którzy zaplanowali już pobyt w Szklarskiej Porębie, Świeradowie czy Karpaczu, jak również osoby, które jeszcze nie mają planów na 18 oraz 19 stycznia. Polska mistrzyni, Justyna Kowalczyk- czeka na doping! :)

Dodano: 2014-01-16
Komentarze (0)
Dodaj komentarz