Zwierzaczkowo Mini Zoo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Zwierzaczkowo Mini Zoo to miejsce pełne magii. Tutaj każdy może poczuć bliskość z naturą, głaskając i tuląc zwierzęta. W naszym gospodarstwie oferujemy możliwość karmienia zwierząt specjalnie przygotowaną dla nich karmą i obserwację ich z niedużej odległości. Serdecznie zapraszamy zarówno rodziny, jak i większe grupy.

Odwiedź nas, aby zaznać chwili spokoju i relaksu w otoczeniu przyrody. Zwierzaczkowo Mini Zoo, położone w malowniczej Szklarskiej Porębie Dolnej, to miejsce pełne ciepła i życzliwości. To idealne miejsce, aby nawiązać bliską więź z otaczającą nas naturą i spędzić czas w otoczeniu przyjaznych zwierząt. Tu każdy może je nakarmić, pogłaskać, wyczesać i nawiązać z nimi prawdziwą przyjaźń.

To gospodarstwo to pasja Lidii i Roberta Zaczek. Wszystko zaczęło się od marzenia ich córki o własnych koniach. Tak oto na świat przyszły Luna i Nela, które szybko stały się ulubienicami okolicy, zwłaszcza wśród dzieci. Wielu odwiedzających przychodziło, aby z nimi spędzić czas.

Z czasem narodziła się idea stworzenia miejsca, gdzie każdy mógłby poznać zwyczaje zwierząt i spędzić z nimi czas. Chcielibyśmy, aby to przede wszystkim dzieci doświadczyły tej bliskości z naturą i zrozumiały, że zwierzęta to nie zabawki, ale istoty pełne uczuć. Dbamy o to, aby każde z naszych zwierząt było traktowane z szacunkiem i miłością. Nasze zwierzęta są oswojone i uwielbiają spędzać czas z dziećmi.

Zwierzaczkowo Mini Zoo to prawdziwy raj dla miłośników zwierząt. Oprócz koni mieszka tu wiele innych stworzeń, takich jak króliki, ozdobne ptaki i trzy urocze owce: Maja, Gucio i Filipek. Spacerując po okolicy, można podziwiać piękne widoki na góry i cieszyć się towarzystwem naszych zwierząt.


W Zwierzaczkowo Mini Zoo mieszka wiele różnych zwierząt: konie, owce, króliki, kury i świneczki morskie. Historia naszego gospodarstwa zaczęła się od królików, które były własnością syna właścicielki. Później dołączyły konie, które stały się pasją córki właścicielki. W miarę rozwoju gospodarstwa postanowiliśmy powiększyć naszą "rodzinę" o owce. Planujemy dalej rozwijać nasze mini zoo, ale wszystko przychodzi naturalnie.

Nie stawiamy żadnych ograniczeń dla gości. Po opłaceniu wejścia każdy może cieszyć się towarzystwem zwierząt przez cały dzień. Nasze mini zoo jest otwarte codziennie od 10.00 do 18.00.

W Zwierzaczkowo Mini Zoo istnieje również możliwość organizacji urodzin. Oferujemy ognisko, karmienie zwierząt, przejażdżki na kucyku i nieskończoną zabawę wśród zwierząt na świeżym powietrzu.

Galeria

Opinie

Anonim
27.10.2023 09:29

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja