Wyciągi w Dolinie Szczęścia - Szklarska Poręba

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Dolinie Szczęścia to zespół 3 tras zjazdowych o łącznej długości wynoszącej ok. 570 metrów. Zapewne nie wszystkim miłośnikom narciarstwa i snowboardów tyle wystarczy, by osiągnąć pełnię szczęścia. Za to dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, może się okazać miejscem doskonale odpowiadającym ich potrzebom.

Stoki są ratrakowane raczej łagodne (ok. 25 m różnicy poziomów) i krótkie, więc nauka powinna odbywać się w miarę bezboleśnie. Najprościej powinno być na trasie nr II mierzącej ok. 150 m. Kto poczuje się już wystarczająco pewnie, może zmierzyć się z 220-metrowym stokiem nr III. Natomiast najtrudniejsza w Dolinie Szczęścia jest trasa nr I. 220 m zbocza zagwarantuje przyjemność z rekreacyjnej jazdy nawet osobom średnio-zaawansowanym w sztuce zjazdowej.

Wszystkie wyciągi są orczykowe, talerzykowe, o wydajności ok. 600 os./h. Stoki posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenie - białe szaleństwo można uskuteczniać nawet do godziny 21:00. Na terenie ośrodka funkcjonują jeszcze wypożyczalnia sprzętu, szkółka snowboardowa, punkt gastronomiczny i parking dla gości.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
25.01.2024 10:18

Wspaniałe miejsce na zimowy wypoczynek i przygodę z nartami . Wspaniali mili ludzie Właściciele i Pracownicy Ośrodka . Byłam u Państwa już dwa razy i wybieram się po raz trzeci . Serdecznie Państwa pozdrawiam Bożena Rydel- Strzelecka (instruktor narciarstwa zjazdowego )

Dodaj komentarz
Lokalizacja