Stajnia Gostar

Akademia Jazdy Konnej Gostar zaprasza na profesjonalną naukę jazdy konnej. Jak zachęcają gospodarze, Stajnia Gostar jako jedyny ośrodek jazdy konnej w Polsce oferuje autorski program szkolenia adeptów jeździectwa, którzy oprócz podstawowych umiejętności jeździeckich, zdobywają także wiedzę z zakresu hodowli, chowu i psychologii koni. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy konnej Polskiego Związku Jeździeckiego.

Nauka jazdy konnej w Stajni Gostar rozpoczyna się zawsze od indywidualnych jazd na lonży, zaś kolejne lekcje organizuje się w grupach - dla jeźdźców na tym samym poziomie zaawansowania. W ramach szkolenia wszyscy kursanci są przygotowywani do egzaminu na brązową odznakę PZJ. Uczniowie Akademii Jazdy Konnej Gostar zawsze mogą też skorzystać z doszkalających jazd indywidualnych oraz wyjazdów w teren.

Konie którymi dysponuje Stajnia Gostar, to doświadczone konie rekreacyjne, na których regularnie jeżdżą instruktorzy. Wiele z nich to konie po karierze sportowej, a więc doskonali "profesorowie jeździectwa".

Na miejscu, do dyspozycji turystów są również restauracja serwująca przepyszne domowe posiłki oraz hotel.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 31.05.2019 10:59

Korzystam czasem z usług Stajni Gostar. Bardzo przyjemne miejsce. Zwierzęta zadbane, restauracja i hotel- wysoki poziom.

Dodaj komentarz