Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W centrum Szklarskiej Poręby, przy głównej drodze jest miejsce, w którym można spędzić fantastyczny, aktywny czas z całą rodziną. To Rodzinny Park Rozrywki Esplanada, który przez cały rok oferuje swoim gościom świetne atrakcje, dostarczające wszystkim członkom rodziny sporej dawki uśmiechu, ale i adrenaliny.

Największą atrakcją parku jest całoroczna, ponad 500-metrowa, górska kolejka Alpine Coaster. Oprócz niej, znajduje się tu również Wieża Emocji, czyli zawieszona na 12 metrach gondola, która opadając z prędkością 6 metrów na sekundę, pozwala poczuć prawdziwy dreszczyk emocji.

Ponadto, w skład atrakcji Parku Esplanada wchodzą również: Minigolf, zimowe lodowisko z wypożyczalnią łyżew, symulator rodeo, samochodziki Mini Cars, Laser Ponton, Dziecięcy Labirynt, Ogród Dmuchańców, a nawet kawiarnia Cafe Park Esplanada i taras widokowy z leżakami.

Mini przewodnik

To wielki plac zabaw, w którym mnóstwo frajdy czeka tak na dzieci, jak i na młodzież oraz dorosłych. W Esplanadzie za nieprzerwane dostarczanie rozrywki odpowiadają takie atrakcje, jak labirynt, dmuchane zamki i trampoliny, minigolf, działające zimą lodowisko (oczywiście z wypożyczalnią),mini samochodziki czy licząca ponad 500 m kolejkgórskAlpine Coaster.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja