Park Linowy Trollandia - Szklarska Poręba

W parku miejskim przy ulicy Jedności Narodowej, w samym centrum Szklarskiej Poręby, znajduje się atrakcja, która spodoba się i dzieciom i dorosłym. To zawieszony na drzewach Park Linowy Trollandia.

Do pokonania przez śmiałków są dwie trasy:

  • zielona, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 4-10 metrów, dostępna dla dzieci już od 130 cm wzrostu (w przypadku dzieci niższych pomagają rodzice);
  • czerwona, po przejściu trasy zielonej, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości 6-12 metrów.

Wśród 26 stanowisk, przeszkód i atrakcji Trollandii, znaleźć można m.in.: siatki, deskorolki, zjazdy, mosty.

100% bezpieczeństwo zapewnia wdrożony tu system ciągłej asekuracji, w ramach którego, każdego uczestnika, instruktor wpina do liny asekuracyjnej na początku trasy i dopiero na końcu całej trasy lina zostaje wypięta, także przez instruktora. Nikt nie musi przepinać się w trakcie pokonywania przeszkód.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Na śmiałków, którzy są pewni swojej sprawności i odwagi, w Trollandii czekają dwie trasy. Zielona, przystosowana jest dla dzieci (min. 130 cm wzrostu lub przejście razem z rodzicem). Trudniejsza natomiast jest trasa czerwona “otwierająca się” po zaliczeniu pierwszej. Łącznie w parku linowym w centrum Szklarskiej przygotowano 26 odpowiednio zabezpieczonych przeszkód.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz