Park Linowy Trollandia - Szklarska Poręba

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W parku miejskim przy ulicy Jedności Narodowej, w samym centrum Szklarskiej Poręby, znajduje się atrakcja, która spodoba się i dzieciom i dorosłym. To zawieszony na drzewach Park Linowy Trollandia.

W parku zainstalowany został system CIĄGŁEJ ASEKURACJI - 100% bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na początku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny przez instruktora.

Zimowa aura nie jest powodem by odmawiać sobie odwiedzin parku linowego Trollandia. W czasie świat Bożego Narodzenie, Nowego Roku oraz ferii zimowych nasz obiekt zmienia się w Zimowy Park Linowy i pozwala cieszyć się zabawą na trasach, które oświetlone są tysiącami lampek w otoczeniu śnieżnego białego puchu pokrywającego Trollandię. 

TROLLINKOWO (MINI PARK DLA DZIECI – TRASA MALUCH)

Trollinkowo to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Przeszkody zawieszone są na wysokości 1 – 2,5 m. System asekuracji stanowią specjalistycznie rozwieszone siatki spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa. Od 3 do 13 roku życia.

DZIELNY SKRZAT (TRASA: ZIELONA JUNIOR)

Trasa została zamieszczona na wysokości od 3 do 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się łatwym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 11 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Dzielny skrzat przeznaczony jest dla osób z zasięgiem ramion 150cm.

SPACER WŁÓCZYKIJA (TRASA: NIEBIESKA ADVENTURE)

Trasa została usytuowana  na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się średnim stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepina. Spacer włóczykija przeznaczony jest dla osób z zasięgiem ramion 170cm.

LEŚNA TUŁACZKA (TRASA: CZERWONA ADVENTURE)

Trasa została zawieszona na wysokości powyżej 6 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się podwyższonym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Leśna tułaczka przeznaczona została dla osób z zasięgiem ramion 170cm. Dostępna od 16 roku życia.

 Godziny otwarcia

Od 10.00 do 18.00. 

Maj-Sierpień – codziennie

Kwiecień – Wrzesień – Październik – weekendy


Zimowy Park Linowy 

Od 11.00 do 17.00 

26 grudnia-27 luty – codziennie


Ceny biletów

  • jedna trasa: normalny - 39 zł, ulgowy* - 35 zł
  • każda kolejna trasa - 15 zł
  • Mini Park dla dzieci do 13 roku życia: 29 zł
  • * do 13 roku życia


Mini przewodnik

Na śmiałków, którzy są pewni swojej sprawności i odwagi, w Trollandii czekają dwie trasy. Zielona, przystosowana jest dla dzieci (min. 130 cm wzrostu lub przejście razem z rodzicem). Trudniejsza natomiast jest trasa czerwona “otwierająca się” po zaliczeniu pierwszej. Łącznie w parku linowym w centrum Szklarskiej przygotowano 26 odpowiednio zabezpieczonych przeszkód.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja