Kręgielnia Na Skarpie

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Hotelowe centrum raczej wieczorowych zabaw i rozrywek, dostępne także dla turystów i przybyszów, którzy zatrzymali się w innych punktach Szklarskiej Poręby lub innych miejscowości pod Karkonoszami i Izerami.

Kręgielnię "Na Skarpie" tworzą 2 tory o długości, która pozwoliłaby na przeprowadzenie nawet oficjalnych zawodów bowlingowych. Obiekt posiada wszelkie udogodnienia i automaty, które czynią rozgrywkę przyjemniejszą, a rywalizację - bardziej poważną. Ściany przy torze zdobią efektowne i pomysłowo nawiązujące do kręgli malowidła z komiksowym superbohaterem w roli głównej.

Uzupełnieniem oferty są stoły bilardowe i promujące towarzyską integrację piłkarzyki. W przerwie między rozgrywanymi na mniej lub bardziej poważnie meczami sportowymi, można oddać się innym przyjemnościom. Prym wiodą słuchanie muzyki i sączenie różnego rodzaju napojów przy klimatycznym barze lub komfortowych stolikach.

Kręgielnia “Na Skarpie” zazwyczaj działa od godziny 16:00 do 24:00.

Mini przewodnik

Kręgielnia mieszcząca się w hotelu, dostępna dla każdego, kto czuje nieodpartą ochotę na odrobinę dobrej zabawy. Kręgielnia składająca się z 2 stylowych, pełnowymiarowych torów wraz ze stosownym zapleczem to jedna z większych atrakcji nocnego lokalu. Na pokuszenie wodzą także piłkarzyki, bilard oraz odpowiednio zaopatrzony pub.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja