Kręgielnia Mała Bawaria

Jedna z hotelowych atrakcji, pod pewnymi warunkami otwarta również na turystów przychodzących “z ulicy”, którzy chcieliby rozegrać parę bowlingowych bądź bilardowych partyjek.

W klubie nocnym “Mała Bawaria” do dyspozycji gości są 2 pełnowymiarowe tory do gry w kręgle. Nowoczesne, oryginalnie zaprojektowane i wystrojone, wykonane z wysokiej klasy materiałów. Tam, gdzie to współcześnie koniecznie i przydatne, obiekt został zautomatyzowany. Wyniki na bieżąco można śledzić na monitorach nad torami. Wyjątkowo okazałe rezultaty można uwiecznić w tabeli rekordów.

“Mała Bawaria” oferuje również możliwość zagrania w różne odmiany bilarda oraz szereg gier zręcznościowych - od popularnego cymbergaja po automaty z grami komputerowymi.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Kameralne centrum nocnych rozrywek, mieszczące się we wnętrzach jednego z miejscowych hoteli. Do dyspozycji gości są 2 tory bowlingowe wraz z niezbędnym lub “tylko” zwiększającym komfort gry oprzyrządowaniem - imienną tablicą wyników, podajnikiem kul, automatycznym ustawiaczem pinów itp. W “Małej Bawarii” można jeszcze zagrać w bilard i różne gry zręcznościowe.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz