Kort tenisowy Biała Dolina

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Pełnowymiarowy kort tenisowy z ogrodzeniem i systemem sztucznego oświetlenia. Nawierzchnią, na której rozgrywane są tutaj tenisowe pojedynki, jest klasyczna czerwona, drobno zmielona cegła.

Na zorganizowanie turnieju choć trochę przypominającego French Open lepiej się nie nastawiać - w Białej Dolinie funkcjonuje jeden jedyny kort tenisowy. Przy korzystaniu z obiektu obowiązują ścisłe wytyczne do obuwia. Akceptowane są tylko “halówki” i tenisówki z równą podeszwą lub buty dedykowane grze w tenisa.

Gra po zmierzchu jest dodatkowo płatna, podobnie jak wypożyczenie rakiet i piłeczek. Można za to liczyć na parę darmowych, krótkich lekcji gry, które powinny pozwolić na opanowanie najbardziej niezbędnych podstaw. Osoby przyjeżdżające z własnym sprzętem zainteresuje opcja korekty naciągu strun w rakietach.

Kort przy “Białej Dolinie” zwykle funkcjonuje od 8:00 do 22:00. Dodatkowo istnieje możliwość zagrania w badmintona na boisku piaskowym oraz w siatkówkę plażową.

Mini przewodnik

Obiekt należący do jednego z licznych szklarskich pensjonatów, dostępny jednak dla wszystkich miłośników tenisa ziemnego. Na Korcie Biała Dolina obowiązuje odpowiednie, zmienne obuwie sportowe. Działa tutaj jeden kort z ceglaną nawierzchnią, doświetlany na życzenie wydajnymi lampami, dzięki czemu grać można do 22:00. Można tu także wypożyczyć rakiety i piłki.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja