Basen Sasanka

Niewielki obiekt hotelowy, zapewniający jednak co najmniej wystarczające warunki do przyjemnego i było nie było aktywnego odpoczynku. Wymiary basenu to 12 na 6 metrów. Rekordy pływackie raczej nie będą tu padać, ale technikę da się swobodnie poćwiczyć. Czystemu relaksowi służą jacuzzi oraz kaskady do hydromasaży.

Basen Sasanka zwykle czynny jest od ósmej rano do ósmej wieczorem.

Uzupełnieniem hotelowego centrum SPA jest sala bilardowa oraz bogata oferta wszelkiego typu zabiegów oraz fińska sauna (dostępna w godzinach 16:00-20:00). Temperatura utrzymywana jest na poziomie 90-100 stopni Celsjusza, co sprzyja “wypoceniu” toksyn zalegających w organizmie. Regularne sesje pozwalają poprawić pracę układu oddechowego, układu krążenia oraz korzystnie wpływają na naturalną odporność.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na basen dla gości zewnętrznych:

  • ulgowe - 15 zł
  • normalne - 20 zł

Gra w bilarda - 20 zł/h

Hotelowa “pływalnia” wzbogacona o parę maszyn do wodnego masażu oraz wydzieloną wannę jacuzzi. Na basenie o wielkości 72 metrów kwadratowych (12*6 m) można stosunkowo wygodnie popływać - jeśli tylko nie będzie tłoku na obiekcie. Godnym uwagi dodatkiem jest fińska sauna, a w strefie SPA można poddać się pewnym miłym i korzystnym dla zdrowia zabiegom.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz