Basen Olimp

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Basen Olimp to kameralne centrum urody i zdrowia, czyli strefa SPA&Wellness jednego z ośrodków turystycznych w Szklarskiej Porębie, gdzie można się bardzo przyjemnie odprężyć i zrelaksować.

Basen wyposażony jest w kilka dodatkowych urządzeń, ma 11 metrów długości i 6 metrów szerokości. Z jednej strony kończy się przy wysepce z jacuzzi, którą opływa łukiem mała “rwąca rzeka”.

Grupy zorganizowane mogą dodatkowo liczyć na możliwość przeprowadzenia profesjonalnych zajęć z aqua aerobiku. Basenowi towarzyszy też gabinet, w którym przeprowadza się różnego rodzaju zabiegi odnowy biologicznej, relaksacyjne i kosmetyczne.

Basen w ośrodku Olimp zazwyczaj pozostaje otwarty dla gości z zewnątrz w godzinach 16:00-21:00, a w pełni sezonu turystycznego również od 9:00 do 12:00.

Mini przewodnik

Basen w ośrodku BASEN & SPA OLIMP to doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek, np. po górskich wędrówkach. Oprócz samego basenu, korzystać tu można z hydromasaży w wysepce jacuzzi i z rwącej rzeki. Basenowi towarzyszy Studio Zdrowia i Urody, gdzie poddać się można zabiegom leczniczym, relaksacyjnym i upiększającym. Basen dostępny jest także dla Gości spoza hotelu.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja