Basen Kryształ

Element strefy SPA&Wellness czterogwiazdkowego hotelu. W porównaniu z parkami wodnymi w regionie, basen Kryształ raczej nie będzie robił oszałamiającego wrażenia - chyba że kogoś bardziej interesuje architektura i dekoracje niż wysiłek fizyczny.

Główna niecka o nieregularnym kształcie ma maksymalnie 15 metrów długości. O pływaniu z wybitnie sportowym zacięciem lepiej nie myśleć. Za to o rekreacyjnej kąpieli, urozmaicanej wieloma urządzeniami do różnego rodzaju hydromasaży - jak najbardziej. W jednej z nisz umieszczono niewielki brodzik, perfekcyjny dla małych dzieci. Jest również jacuzzi i lodospad. Przy brzegu do dyspozycji gości jest kilka komfortowych leżaków i pokój ciszy.

Kąpiel w basenie można uzupełnić wybranym, płatnym osobno zabiegiem z bogatej oferty SPA. Obiekt posiada 3 gabinety tego rodzaju. Dysponuje również taką samą ilością saun: suchą, parową oraz tzw. laconium - łagodną odmianą rzymskiej łaźni.

Na terenie hotelu działa również pub ze stołem bilardowym, tarczą do darta i niewielką strefą bowlingową, składającą się z 2 torów.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz