Basen Cristal Resort

Basen(ik) funkcjonujący w ramach jednego ze szklarskich kompleksów hotelowych. Niecka ma dokładnie 12 metrów długości - zawodów pływackich nijak się tu nie zorganizuje, ale i tak powinno to wystarczyć, by kąpiel mogła przybrać również bardziej aktywne formy.

Ofertę “SPA & Wellness” obiektu uzupełniają kryty taras z kilkoma leżakami, sauna, parowa łaźnia, 3 gabinety do przeprowadzania zabiegów oraz jeden z ciekawszych dodatków w ośrodkach tego typu.

Największą atrakcją w Cristal Resort okaże się zapewne jacuzzi na świeżym powietrzu. Relaksującej kąpieli, połączonej z masażem, podziwianiem niepowtarzalnie pięknych panoram na Karkonosze i innymi dodatkami (np. w rodzaju wina), można zażywać przez okrągły rok.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Bilety na basen dla turystów, którzy nie nocują w hotelu Cristal Resort:

  • ulgowe 25 zł
  • normalne 45 zł

Niewielkich rozmiarów hotelowy kompleks basenowy. Główny obiekt to niecka pływacka o długości ok. 12 metrów. Niby mało, ale w pewnych warunkach w zupełności wystarczy, by się odprężyć i całkowicie “odpłynąć”. Do dyspozycji gości pozostają również łaźnia parowa, atrium z leżakami, zabiegi SPA oraz sauna. Głównym atutem jest jednak całoroczne jacuzzi zewnętrzne.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz