Basen Bornit

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Hotelowe centrum wodnej rekreacji, dostępne dla wszystkich chętnych - pod warunkiem, że obiektu nie zarezerwowała sobie w całości jakaś zorganizowana grupa.

Basen w hotelu Bornit ma raczej sportowy charakter: 25 metrów długości, 11 m szerokości oraz 3 wyznaczone i oddzielone od siebie tory pływackie. Głębokość niecki wynosi od 1,5 do 2 m. Temperatura wody jest stale utrzymywana w granicach 27⁰C.

W Bornicie nie brakuje typowo relaksacyjnych dodatków i atrakcji. Są wśród nich maszyny do wodnych masaży i armatki. Przygotowano także 2 niewielkie raczej zjeżdżalnie - krętą rurową (dla dzieci) oraz szeroką, stworzoną w sam raz dla bawiących się w pełnym gronie rodzin. Goście mogą również skorzystać z wybranej sauny - infrared bądź suchej. Przy oknach z widokiem na Karkonosze czeka kilka wygodnych leżaków.

W skład ośrodka wchodzą ponadto mała kręgielnia, siłownia, salka treningowa oraz gabinety zabiegów SPA&Wellness.

Godziny otwarcia: codziennie od 8:00 do 12:00 oraz od 15:00 do 21:00

Mini przewodnik

Bodaj najlepszy obiekt w mieście dla tych, którzy preferują sportowe podejście do wypoczywania na basenie. Główną atrakcją obiektu jest 25-metrowy, prostokątny basen, na którym wytyczono 3 tory pływackie. Na basenie nie brakuje różnego rodzaju wodnych urządzeń, służących głównie do masażu. Uzupełnieniem kompleksu są m.in. sauny, kręgielnia i siłownia.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia